Автоматизована інформаційна система з фармаконагляду (АІСФ)

Правила користування АІСФ

Автоматизована інформаційна система фармаконагляду (АІСФ) - система, призначена для створення електронної бази даних, для збору та аналізу формалізованих відомостей про побічні реакції та відсутність ефективності лікарських препаратів, дозволених для використання в Україні.

Згідно чинного законодавства України, джерелами повідомлень про побічну реакцію та/або відсутність ефективності лікарського засобу є працівники з медичною та фармацевтичною освітою, а також компанії-власники реєстраційних посвідчень, пацієнти та організації, що захищають права пацієнтів.

Якщо ви пацієнт (або його представник) та маєте намір повідомити про побічну реакцію та/або відсутність ефективності лікарського засобу при його медичному застосуванні, ви можете завантажити Інструкцію для повідомлення пацієнтом.

Якщо ви лікар (провізор, фельдшер, акушер, фармацевт, медична сестра або заявник лікарського засобу) та маєте намір повідомити про побічну реакцію та/або відсутність ефективності лікарського засобу при його медичному застосуванні, ви можете завантажити Інструкцію для повідомлення медичними працівниками та заявниками.

Увага, після оновлення версії АІСФ, в кеш-пам'яті браузера на вашому комп’ютері може зберігатися застаріла версія сторінок системи, що може викликати помилки або невідображення актуальної інформації. Для того, щоб виправити ситуацію, необхідно очистити кеш браузера на кожному комп’ютері, з якого вносяться дані до АІСФ, і оновити поточну сторінку системи. Інструкція очистки кеш.

Якщо ви заявник і має намір замовити послуги в Державному експертному центрі або передати інформацію у вигляді XML-файлів, ви можете завантажити Інструкцію щодо користування кабінетом заявника.Інструкцію щодо користування кабінетом заявника.