Автоматизована інформаційна система з фармаконагляду (АІСФ)

Правила користування АІСФ

Автоматизована інформаційна система фармаконагляду (АІСФ) - система, призначена для створення електронної бази даних, для збору та аналізу формалізованих відомостей про побічні реакції та відсутність ефективності лікарських препаратів, дозволених для використання в Україні.

Згідно чинного законодавства України, джерелами повідомлень про побічну реакцію та/або відсутність ефективності лікарського засобу є працівники з медичною та фармацевтичною освітою, а також компанії-власники реєстраційних посвідчень, пацієнти та організації, що захищають права пацієнтів.

Якщо ви пацієнт (або його представник) та маєте намір повідомити про побічну реакцію та/або відсутність ефективності лікарського засобу при його медичному застосуванні, ви можете завантажити Інструкцію для повідомлення пацієнтом.

Якщо ви лікар (провізор, фельдшер, акушер, фармацевт, медична сестра або заявник лікарського засобу) та маєте намір повідомити про побічну реакцію та/або відсутність ефективності лікарського засобу при його медичному застосуванні, ви можете завантажити Інструкцію для повідомлення медичними працівниками та заявниками.